PRACE ZIEMNE, KOPARKI PIŁA

Planujesz budowę albo stworzenie niezwykłego ogrodu, a może kupiłeś działkę z bajecznym widokiem na której nie do końca odpowiada Ci układ terenu? Marzy się Wam oczko wodne, basen albo prywatny strumyk, lub wprost przeciwnie, teren jest płaski i bez wyrazu, a Wy koniecznie chcecie mieć ogród kaskadowy.
Ambitne plany i piękne marzenia rozbijają się o jeden mankament… teren, który zdecydowanie nie odpowiada Waszym oczekiwaniom. My mamy na to poradę. Cokolwiek trzeba zrobić z ziemią, zrobią to nasze niezawodne koparki.

Piła to piękne miasto, miasto możliwości i coraz bardziej rozwojowej techniki, nauki i kultury. Liczba mieszkańców stale rośnie, chociaż coraz więcej osób decyduje się na własny dom lub przynajmniej działkę na której mogą obcować z przyrodą. Dlaczego więc rezygnować z części marzeń? Nasza firma Batrans oferuje prace ziemne w Pile i okolicach. Znajomość terenu to klucz do udanej realizacji, a my ten klucz posiadamy. Nasza wysoko wykwalifikowana kadra, z doświadczeniem w pracach na terenie z pewnością wysłucha Waszych oczekiwań, doradzi i pomoże w wybudowaniu wymarzonego obiektu.
Posiadamy koparki i koparko ładowarki do różnych realizacji, od małych drobnych zleceń po realizacje niwelacji terenu a nawet wymianę gruntu.

PRACE ZIEMNE, KOPARKI PIŁA

Indywidualne podejście.

Dla nas nie ma zleceń standardowych, każdy klient jest traktowany indywidualnie a zadanie rozpatrywane pod wieloma kątami. Dla nas istotne jest Wasze zadowolenie, bez narażanie na jakiekolwiek zniszczenia czy zbędne koszty. Ogromną radość przynosi nam dobrze wykonane zlecenie, i świadomość że pomagamy Wam tworzyć otoczenie piękniejszym i przyjaźniejszych. Każdy człowiek jest inny, każdy ma inne potrzeby i upodobania, ale każdy ma do nich prawo, a nas cieszy gdy widzimy jak wykopany dół zamienia się w tętniący życiem staw, bujnym skalniakiem, czy wznoszą się fundamenty Waszych domów.

Przygotowanie do prac ziemnych.

W zależności co chcemy robić należy odpowiednie przedsięwzięcia zgłosić do różnych instytucji. Budowa która, jest największą inwestycją musi być poprzedzona odpowiednimi konsultacjami, zgłoszeniami i planami o czym wie niemal każdy. Inaczej jest z drobniejszymi projektami, i tu już przepisy nie są tak restrykcyjne, ani jasne bo dużo zależy od miejsca w którym mieszkamy. Niektóre wspólnoty mieszkaniowe mają szereg ustalonych zasad odnośnie wyglądu terenu wokół budynków i większość prac należy wspólnie uzgadniać. Najłatwiej mają właściciele działek własnościowych które już w momencie nabycia mają rozpisane wytyczne, lub ich brak co oznacza że właściciele mogą projektować i przebudowywać je do woli, oczywiście zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami etyki współżycia z innymi ludźmi.

BATRANS

Usługi ziemne
64-920 Piła