KOPARKI PIŁA

Działająca w Pile firma BATRANS specjalizuje się w wynajmowaniu sprzętu budowlanego oraz świadczeniu usług przy wykorzystaniu koparki Piła. Posiada różne modele, wśród nich są między innymi łyżkowe oraz chwytakowe. Wynajmowane są zarówno przez osoby prywatne a także przez inne podmioty gospodarcze. Ich operatorzy posiadają specjalne uprawnienia, do obsługiwania tego typu sprzętu. Co jakiś czas muszą odnawiać swoje kwalifikacje, żeby zachować ważność, odpowiedniego świadectwa. W naszej firmie nie oszczędzamy środków na dokształcanie. Zdajemy sobie sprawę z tego, że zmienia się technika. Na rynku pojawia się coraz nowocześniejszy sprzęt, a to wszystko wiąże się z odpowiednim przeszkoleniem naszych pracowników. Czynimy to głównie dla bezpieczeństwa ich samych, oraz osób znajdujących się w pobliżu lub bezpośrednio w miejscu ich pracy. Ważne jest dla nas zachowanie maksymalnych środków ostrożności, ponieważ praca takiego sprzętu wymaga zręczności oraz odpowiedniej koncentracji. Nie należy ona do łatwych. Staramy się ją jednak tak wykonywać, żeby nasi klienci byli w pełni zadowoleni. To jest dla naszej firmy najważniejsze.

Jakie usługi świadczymy?

Zakres świadczonych usług przez firmę BATRANS jest bardzo duży. W przypadku klientów indywidualnych, najczęściej koparki Piła wynajmowane są do, robienia wykopów pod nowo budujący się dom. Ponadto często równamy teren. Potężna łyżka naszego pojazdu doskonale sobie z tym radzi. Wyrównujemy także często, bardzo wyboiste drogi dojazdowe. Gdy klient dysponuje dużym terenem, życzy sobie niekiedy dodatkowy wykop pod basen, budynki gospodarcze, własny staw. To dla nas żaden problem. Dodatkowo jeszcze wywozimy zebraną ziemię, do punktu jej składowania. Oprócz osób prywatnych korzystają z naszych usług także, różne firmy. Deweloperzy, budujący nowe bloki. Zakłady zajmujące się usługami telekomunikacyjnymi potrzebujące wykopanych rowów w celu umieszczenia odpowiednich kabli. Podobnie jest z zakładami energetycznymi oraz wodno-kanalizacyjnymi. Potrzebni jesteśmy często przy budowie nowych dróg, hal magazynowych, biurowców. Niekiedy potrzeba wywieźć gruz lub załadować ziemię na inny pojazd. Tam wszędzie znajdą klienci pracowników firmy BATRANS. Jesteśmy dumni z tego, że możemy zaoferować profesjonalne usługi dzięki bardzo doświadczonej ekipie operatorów.
koparki Piła
koparki Piła

Jak pracują koparki?

W działalności naszej firmy, przede wszystkim dbamy o nasze sprzęt, który na bieżąco wymieniamy na nowszy. Posiadamy pojazdy jednołyżkowe, pełniące także doskonale, funkcję spychacza, który wyrównuje teren. Taką łyżką można doskonale przewieźć całkiem sporą ilość ziemi, gliny, czy też innego sypkiego materiału, żeby załadować na wywrotkę lub inny pojazd ciężarowy. Inne posiadają jakby dwie zamykające się łyżki, zwane są także chwytakowymi. Mogą przenieść odpowiedni materiał bez obawy, że coś się wysypie. W swojej ofercie posiadamy także i takie, którymi można na przykład załadować duże elementy betonu, złomu czy tez inne za pomocą takiego specjalnego uchwytu. Wszystkie nasze pojazdy przechodzą stosowne, wymagane przepisami, przeglądy techniczne. Musi on być bardzo szczegółowy ze względu na charakter prowadzonych prac. Dodatkowo przed wyjazdem do klienta operator zawsze sam sprawdza, czy sprzęt jest w pełni sprawny. Czynności te wykonujemy z myślą o bezpieczeństwie. Jest to przecież sprzęt ciężki a najmniejszy moment nieuwagi może być tragiczny w skutkach. Dlatego zawsze lepiej się upewnić, czy wszystko jest sprawne. To jest dla firmy BATRANS niesamowicie istotna sprawa. Mamy wielu zadowolonych klientów korzystających z naszych usług.

BATRANS

Usługi ziemne
64-920 Piła