PRACE ZIEMNE PIŁA

Planujesz budowę albo stworzenie niezwykłego ogrodu, a może kupiłeś działkę z bajecznym widokiem na której nie do końca odpowiada Ci układ terenu? Marzy się Wam oczko wodne, basen albo prywatny strumyk, lub wprost przeciwnie, teren jest płaski i bez wyrazu, a Wy koniecznie chcecie mieć ogród kaskadowy.
Ambitne plany i piękne marzenia rozbijają się o jeden mankament… teren, który zdecydowanie nie odpowiada Waszym oczekiwaniom. My mamy na to poradę. Cokolwiek trzeba zrobić z ziemią, zrobią to nasze niezawodne koparki.

Piła to piękne miasto, miasto możliwości i coraz bardziej rozwojowej techniki, nauki i kultury. Liczba mieszkańców stale rośnie, chociaż coraz więcej osób decyduje się na własny dom lub przynajmniej działkę na której mogą obcować z przyrodą. Dlaczego więc rezygnować z części marzeń? Nasza firma Batrans oferuje prace ziemne Piła i okolice. Znajomość terenu to klucz do udanej realizacji, a my ten klucz posiadamy. Nasza wysoko wykwalifikowana kadra, z doświadczeniem w pracach na terenie z pewnością wysłucha Waszych oczekiwań, doradzi i pomoże w wybudowaniu wymarzonego obiektu.
Posiadamy koparki i koparko ładowarki do różnych realizacji, od małych drobnych zleceń po realizacje niwelacji terenu a nawet wymianę gruntu.

PRACE ZIEMNE PIŁA

Indywidualne podejście.

Dla nas nie ma zleceń standardowych, każdy klient jest traktowany indywidualnie a zadanie rozpatrywane pod wieloma kątami. Dla nas istotne jest Wasze zadowolenie, bez narażanie na jakiekolwiek zniszczenia czy zbędne koszty. Ogromną radość przynosi nam dobrze wykonane zlecenie, i świadomość że pomagamy Wam tworzyć otoczenie piękniejszym i przyjaźniejszych. Każdy człowiek jest inny, każdy ma inne potrzeby i upodobania, ale każdy ma do nich prawo, a nas cieszy gdy widzimy jak wykopany dół zamienia się w tętniący życiem staw, bujnym skalniakiem, czy wznoszą się fundamenty Waszych domów.

Przygotowanie do prac ziemnych.

W zależności co chcemy robić należy odpowiednie przedsięwzięcia zgłosić do różnych instytucji. Budowa która, jest największą inwestycją musi być poprzedzona odpowiednimi konsultacjami, zgłoszeniami i planami o czym wie niemal każdy. Inaczej jest z drobniejszymi projektami, i tu już przepisy nie są tak restrykcyjne, ani jasne bo dużo zależy od miejsca w którym mieszkamy. Niektóre wspólnoty mieszkaniowe mają szereg ustalonych zasad odnośnie wyglądu terenu wokół budynków i większość prac należy wspólnie uzgadniać. Najłatwiej mają właściciele działek własnościowych które już w momencie nabycia mają rozpisane wytyczne, lub ich brak co oznacza że właściciele mogą projektować i przebudowywać je do woli, oczywiście zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami etyki współżycia z innymi ludźmi.

Jaki sprzęt najodpowiedniejszy?

Gdy posiadamy już wszystkie niezbędne pozwolenia, możemy przystąpić do realizacji naszych prac na terenie budowy. Bez względu na to, czy dotyczą one budowy domu, wyrównywania terenu, potrzebny nam będzie odpowiedni sprzęt, którym wykonamy te prace ziemne Piła. Oczywiście takim stosownym będzie na początek, odpowiednia koparka. Najlepsze wynająć można w firmie BATRANS w Pile, świadczącej między innymi usługi koparkami. Oferta jest bardzo duża, w zależności od tego co zamierzamy w pierwszej kolejności zrobić. Jeżeli sprawa dotyczy wykopu pod budowę nowego domu, to najodpowiedniejsza będzie łyżkowa. Z jedną ale węższą łyżką. Ma ona możliwość dzięki wyciągowi pneumatycznemu wykopaną ziemię bezpośrednio wrzucić na auto z wywrotką. Przy takiej budowie przygotowuje się również, wykopy pod przyłącza wodno-kanalizacyjne, gazowe, energetyczne. W tej sytuacji, nie jest już potrzebna jakaś ogromna koparka, wystarczy mniejsza, jaką idzie przewieźć na przyczepie samochodowej. Przy jej pomocy można wykopać, wąski rowek dla przygotowania wszystkich przyłączy do budującego się domu. Pracownicy obsługujący te sprzęty, są odpowiednio przeszkoleni. Posiadają stosowne uprawnienia, które należy co jakiś czas odnawiać. Wiadomo to jest tylko sprzęt a wokół pracują ludzie i zadbanie o ich bezpieczeństwo jest istotne.

Co jeszcze oferujemy?

Prace ziemne Piła oferowane przez firmę BATRANS, to nie tylko wykopy pod budowę własnego domu oraz jego infrastrukturę. Także otrzymujemy zlecenia, dotyczące na przykład wyrównania terenu, drogi, wykopania miejsca pod oczko wodne, jakiś niewielki staw. Wszystko to byłoby niemożliwe bez użycia odpowiedniego sprzętu. Ułatwia on nam z pewnością wykonanie, takiego zadania. Nasze usługi są bardzo profesjonalne, pracownicy doświadczeni. Oczywiście zdarzają się czasami jakieś niespodzianki, przez które, prace zostają wstrzymane. Dla operatora takiej koparki, nie jest to zadanie łatwe. Nigdy nie wiadomo, czy nie natrafi się na jakieś pozostałości wojenne, w postaci granatu, pocisku. W sytuacji chociażby podejrzenia, że w ziemi może znajdować się niewypał, należy niezwłocznie wezwać odpowiednią ekipę w celu jego unieszkodliwienia. Dzięki błyskawicznej reakcji naszych pracowników, już niejednokrotnie udało się uniknąć nieszczęścia. Roboty prowadzone przy wykopach, czy też innych mających przygotować teren pod nowe drogi ekspresowe, czy zwykłe ulice w mieście, jakieś skwery, ronda. Wszędzie tam potrzebny jest sprzęt do prac z ziemią. Staramy się aby nasi klienci byli zadowoleni, ze współpracy z naszą firmą.

Komu świadczymy usługi?

Firma BATRANS cały czas dba o swoich klientów, starając się jak najlepiej wykonać powierzone im zlecenie. Zgłaszają się do niej nie tylko klienci indywidualni, ale także inne podmioty gospodarcze nie posiadające odpowiedniego sprzętu. Wszystkich traktujemy równo. Zlecenia wykonujemy według kolejności zgłoszeń. Jeżeli ktoś sobie zaplanował jakieś prace przy wykopach powinien odpowiednio wcześniej uzgodnić termin. Nasz kalendarz jest zawsze zapełniony. Świadczy to o ogromnym zainteresowaniu naszą ofertą. Zdobyliśmy już zaufanie wielu osób, które były zadowolone z naszych usług. Dzięki temu możemy inwestować w rozwój naszej firmy i dbać o sprawność naszego sprzętu ku zadowoleniu usługobiorców. Dla nas klient jest najważniejszy więc chcemy mu zawsze zaproponować najlepsze rozwiązanie. Nowoczesna oferta usług na prace ziemne Piła.

BATRANS

Usługi ziemne
64-920 Piła